Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Trwałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają specjalne właściwości, umożliwiające uzyskanie jak najlepszych efektów. Dostępne tynk akrylowy można bez kłopotu nakładać. Tynk powstały na bazie innowacyjnych technik nadaje się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. Dodatkowo ten typ tynku świetnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich wykonania. Zaprezentowany wyrób to integralny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest ukazana przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na stronie www.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą być wykonane zlecenia indywidualne pod kątem wybarwienia tynku. To daje pewność, że niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że z pomocą konkretnej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Klienci zainteresowani jego kupnem mogą zaznajomić się z opisem na stronie internetowej. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W wypadku dodatkowych zapytań można kontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy wykorzystuje się bardzo często. Opłaca się zdecydować na ten określony preparat, aby mieć pewność jak najlepszej jakości. Ze względu na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może być nałożony w każdych okolicznościach.