Apartament w Mechelinkach – świetna alternatywa dla osób, które chcą odwiedzić Trójmiasto

Apartament w Mechelinkach to świetna opcja dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta. Usytuowany jest w pobliżu Rewy i Gdyni. Unowocześnione i gustownie urządzone mieszkanie pozwala każdemu czuć się wyśmienicie. Nie ma potrzeby więcej meldować się w drogich hotelach, w jakich na dodatek jest dużo ludzi.

A można oczekiwać na znacznie większą wygodę. To doskonała opcja dla osób, które lubią wypoczywać w ciszy, a mimo to zależy im na niedalekiej lokalizacji znanych nadmorskich miejscowości. Przestronne mieszkanie pozostaje w pełni do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają chęć. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to salon z aneksem kuchennym, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Idealnym wyjściem jest taras na dachu, pozwalający na komfortowy wypoczynek. Można się na nim opalić, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim doskonale poczują się zarówno osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament ten jest doskonałym wyjściem dla osób, które lubią spędzać wakacje nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie preferują czynności w wolnych chwilach. Pobyt można zarezerwować online albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki otrzymują wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo wpływa też na wygodę podróżowania. Mieszkanie rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny oraz komfortowy lokal z trzema sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie pozostaje obojętna.